Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Bilgi Güvenliği

ucuzsepeti.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut  ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görünecek bir ortamda saklanmaktadır.Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

ucuzsepeti.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri

ucuzsepeti.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak,gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları 3d secure vardır.

ucuzsepeti.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir.ucuzsepeti.com  yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır.Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır.Girilmiş olan kart bilgileri direk bankaya iletilmekte  tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir.Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartının çalınması,kaybolması veya izinsiz kullanıldığının durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.

ucuzsepeti.com tarafından tespit edilen kredi kartı  durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Ofis Mobilyaları, Ofis Koltukları, Telsiz telefonlar, çelik Dolaplar, Senao  Telsiz Telefonlar,  fileli koltuklar, anahtar dolapları soyunma dolapları çelik karteks dolapları

 

 

Powered by iMağaza ETicaret